قاب عکس و دکوراسیون داخلی

تولیدی قاب عکس و مقالات دکوراسیون داخلی

در این بخش می خواهیم مقالات را با موضوع دکوراسیون داخلی و قاب عکس مطرح می کنیم. گروه IT تولیدی قاب عکس آفتاب سعی دارد در این زمینه خدماتی را به مشتریان ارائه کند.

محصولات تولیدی قاب عکس آفتاب

در این بخش اصلی ترین بخش های خط تولید را به شما معرفی می کنیم:

 

تولیدی تخته شاسی

تخته شاسی یک محصول مدرن برای عکس با سایز های مختلف است که نمایش متمایز ساده ای را بر روی دیوار به جا می گذارد. در این مرکز انواع تخته شاسی با پهنا و عمق های متفاوت تولید می شود.

 

تولیدی قاب عکس فانتزی

قاب عکس فانتزی در سایز های استاندارد و کوچک تولید می گردد و سعی می شود به همه جای کشور پخش شود و کمترین قیمت قاب عکس فانتزی را برای مشتریان در نظر بگیرند. پخش عمده قاب عکس فانتزی در تولید آفتاب به شکل آنلاین و تلفنی انجام میگیرد و مشتریان بدون نگرانی می توانند به این مجموعه بین المللی اعتماد کنند.

تولیدی تابلو فرش

تولیدی تابلو فرش و پخش عمده تابلو فرش در سراسر کشور به وسیله تولید قاب آفتاب انجام می گیرد و مشتریان می توانند به روش های مختلف موجود سفارش خود را ثبت کنند و از خدمات بهره مند شوند. تولید تابلو فرش با قب های پی وی سی و سلطنتی چوبی در طرح های متنوع ارائه می شود. قیمت تابلو فرش های ارائه شده تضمینی  و در دسترس تمامی خریداران عمده تابلو فرش در کشور هست.

تولید قاب عکس پی وی سی

مهم ترین قدیمی ترین تولید آفتاب تولید شمش های قاب عکس، مونتاژ قاب عکس در سایز های مختلف و پخش عمده قاب عکس به سراسر کشور است و مشتریان می توانند به سادگی خدمات قاب های پی وی سی را در اختیار داشته باشند و کمترین و ارزان ترین قیمت قاب عکس را داشته باشند.

تولیدی قاب عکس آفتاب

09112232237